Instagram media 📝  انتظار درخشش از چه بازیکنی را در فصل جدید دارید؟  ✅ بخش دوم 📃 علاوه بر بازیکنان ثابت شده ای که در ترکیب قهرمان اروپا حضور دارند؛ هستند بازیکنانی که پتانسیل درخشش و تحمیل خود به ترکیب اصلی را دارند.
در این متن به بررسی هافبک هایی می پردازیم که از آن ها انتظار می رود عملکردی به مراتب بهتر نسبت به فصل قبل از خود نشان دهند.

1. ️جوردن هندرسون
1 گل و 3 پاس گل در تنها 6 بازی که در پست هافبک هجومی به کار گرفته شد؛ نوید این را می داد که شاید مشکل نبود هافبک بازیساز در تیم #کلوپ حل شده است.
با اینحال در 4 بازی ابتدایی فصل جدید که #هندرسون در پست free 8 به میدان رفته است نتوانسته عملکرد فصل گذشته خود را تکرار کند.
اما کیست که به توانایی های هجومی او شک داشته باشد؟  2. الکس اوکسلید چمبرلین
بعد از تقریبا یک فصل دوری، #چمبرلین به میادین بازگشته است؛ او اولین حضور خود در #آنفیلد پس از 508 روز را در مقابل #نیوکاسل انجام داد.
حرکات پا به توپ و قدرت شوتزنی دقیقا همان چیزی است که #لیورپول #یورگن_کلوپ نیاز دارد.
شاید اگر #چمبو بتواند حرکات تکنیکی و دریبل های خود را در قالب سیستم تیم حل کند؛ تبدیل به مهمترین مهره در میانه میدان برای #قرمزها شود.

3. کورتیس جونز
دلتان برای #کوتینیو تنگ شده است؟
چاره اش ساده است؛ بازی های #کورتیس_جونز را تماشا کنید.
شماره 48 تقریبا تمام پارامترهای لازم برای بازی در پست هافبک بازیساز را دارد؛ قدرت حمل توپ بالا، دید بسیار خوب، تکنیک عالی، تاکتیک پذیری و حل شدن در سیستم تیم.
شاید تنها نکات منفی بازی کورتیس جونز، فیزیک بدنی نسبتا ضعیف و شوت های نه چندان محکم و قدرتمند باشد.
او که به تازگی قراردادی بلندمدت با لیورپول به امضا رسانده؛ می تواند یکی از ستون های دوران پساکلوپ باشد.

ادامه در کامنت 👇👇👇👇

HassanKazemi Instagram photos @ - Instagram Profile - User Profile hassanliverpooli 20 Eylül 2019 Cuma📝 انتظار درخشش از چه بازیکنی را در فصل جدید دارید؟ ✅ بخش دوم 📃 علاوه بر بازیکنان ثابت شده ای که در ترکیب قهرمان اروپا حضور دارند؛ هستند بازیکنانی که پتانسیل درخشش و تحمیل خود به ترکیب اصلی را دارند. در این متن به بررسی هافبک هایی می پردازیم که از آن ها انتظار می رود عملکردی به مراتب بهتر نسبت به فصل قبل از خود نشان دهند. 1. ️جوردن هندرسون 1 گل و 3 پاس گل در تنها 6 بازی که در پست هافبک هجومی به کار گرفته شد؛ نوید این را می داد که شاید مشکل نبود هافبک بازیساز در تیم #کلوپ حل شده است. با اینحال در 4 بازی ابتدایی فصل جدید که #هندرسون در پست free 8 به میدان رفته است نتوانسته عملکرد فصل گذشته خود را تکرار کند. اما کیست که به توانایی های هجومی او شک داشته باشد؟ 2. الکس اوکسلید چمبرلین بعد از تقریبا یک فصل دوری، #چمبرلین به میادین بازگشته است؛ او اولین حضور خود در #آنفیلد پس از 508 روز را در مقابل #نیوکاسل انجام داد. حرکات پا به توپ و قدرت شوتزنی دقیقا همان چیزی است که #لیورپول #یورگن_کلوپ نیاز دارد. شاید اگر #چمبو بتواند حرکات تکنیکی و دریبل های خود را در قالب سیستم تیم حل کند؛ تبدیل به مهمترین مهره در میانه میدان برای #قرمزها شود. 3. کورتیس جونز دلتان برای #کوتینیو تنگ شده است؟ چاره اش ساده است؛ بازی های #کورتیس_جونز را تماشا کنید. شماره 48 تقریبا تمام پارامترهای لازم برای بازی در پست هافبک بازیساز را دارد؛ قدرت حمل توپ بالا، دید بسیار خوب، تکنیک عالی، تاکتیک پذیری و حل شدن در سیستم تیم. شاید تنها نکات منفی بازی کورتیس جونز، فیزیک بدنی نسبتا ضعیف و شوت های نه چندان محکم و قدرتمند باشد. او که به تازگی قراردادی بلندمدت با لیورپول به امضا رسانده؛ می تواند یکی از ستون های دوران پساکلوپ باشد. ادامه در کامنت 👇👇👇👇

5 Comments