Anasayfa / Genel / Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?

Geforce Now Nasıl Kayıt Olunur?

Geforce Now duyurulduktan sonra herkes nasıl kayıt olunur merak etmeye başladı. GeForce Now kayıt işlemi kolay olsa da birçok kişi GeForce Now nasıl kayıt olunur bilmiyor. Kayıt olan kişiler şu anda beta kodu sahip olup platformu kullanmaya başlayabiliyor. 15 Mart itibariyle kayıt olan herkes platformu kullanmaya başlayabilecek.

GeForce Now 2015 yılında hizmet vermeye başlayan bir platform olsa da Türkiye’ye henüz yeni geldi. Şu anda beta sürecinde olan platform Türkiye kullanıcıları için 3 sunucu ile hizmet verecek. Beta sürecinde olmasına rağmen birçok kişi kayıt olup platformu kullanmak istiyor. GeForce Now nasıl kayıt olunur bu yazımızda açıklayacağız.

GeForce Now Kayıt Nasıl Yapılır?

GeForce Now cihazınızda çalışan bir program olmasına rağmen önce resmi sitesine gidip kayıt olmanız gerekir. Kayıt olduktan sonra oyun hesaplarınızla GeForce Now’ı eşleştirip istediğiniz paketi kullanmaya başlayabilirsiniz. Kayıt olmayan kişiler GeForce Now programını indirseler bile kullanamazlar.

GeForce Now kayıt işlemi şu şekildedir:

  • Buraya tıklayarak Game+ resmi sayfasına gidin.
  • Sağ üst köşede yer alan “KAYDOL/GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın.
  • Açılan yeni sayfada “Hızlı Giriş İLE KAYDOL/GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın.
  • Açılan yeni pencerede “üye Değilsen KAYIT OL” ifadesine tıklayın.
  • Açılan sayfada katılım koşullarının yanına tik koyup “Devam” butonuna tıklayın.
  • Şifre, e-posta bilgilerinizi girerek “Kayıt Ol” butonuna tıklayın.
  • E-posta adresinize gelen hesap doğrulama mailinden hesabınızı doğrulayın.

Kayıt olduktan sonra hesap bilgilerinizle istediğiniz cihazdan giriş yapabilirsiniz. Bu sayede hiçbir yerde oyun deneyiminden mahrum kalmazsınız. 

GeForce Now Kayıt Olmak Ücretli Mi?

GeForce Now kayıt olmak isteyen kişilerin en çok merak ettikleri konulardan bir diğeri de kayıt işleminin ücretli olup olmadığıdır. GeForce Now’a kayıt olmak ücretsizdir. Ancak platformda ücretli paket de vardır. Ücretsiz paketin sağladığı imkanlar oldukça kısıtlıyken premium paket tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan imkanlarla donatılmıştır.

Premium abonelik ücretinin 50 TL civarında olması bekleniyor. Yüksek sistem gereksinimlerine sahip oyunları çalıştırmak için oldukça güçlü donanımlı bir cihaz almak size pahalı geliyorsa GeForce Now’a kayıt olarak istediğiniz oyunu oynama imkanı elde edebilirsiniz.

Hakkında sedatdas

Check Also

Geforce Now Oyunları Tüm Liste

GeForce Now oyunları bulut teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bir şekilde oynayabilmenizi sağlayan platformdur. GeForce’da yüzlerce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir