Anasayfa / Genel / Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?

Geforce Now Beta Kodu Nasıl Alınır?

NVIDIA’nın Game+ ile yaptığı işbirliği sonucunda 15 Şubat’ta kapalı beta olarak Türkiye’ye gelen GeForce Now beta kodu ile kullanıcı kabul etmeye başladı. Şu anda beta testleri yapılan platformu yalnızca beta koduna sahip olan kişiler kullanabiliyor. Beta testleri bittikten sonra platform herkesin kullanımına açılacak.

GeForce Now düşük donanımlı cihazlarda yüksek kalitede grafiklere sahip oyunları sorunsuz bir şekilde oynayabilme imkanı sunduğundan pek çok oyunseverin ihtiyaç duyduğu bir platformdur. Dijital video oyunları sürekli olarak birbiriyle rekabet halindedir ve rekabette ön plana çıkmak için daha gerçekçi oyunlar yapmaya çalışmaktadır. Oyunların gerçekçi olması için ses ve görüntü grafiklerini arttırdıklarından, bazı oyunseverler bu durumdan olumsuz etkilenir. 

Cihaz donanımı fiyatları sebebiyle birçok oyundan mahrum kalan kişiler vardır. GeForce Now tam da bu kişilerin sorununa çözüm oluşturmaktadır. Bulut teknolojisiyle çalışan sistemi sayesinde donanım gereksinimini ortadan kaldırır. Bu yazımızda GeForce Now beta kodu nasıl alınır açıklayacağız.

GeForce Now Beta Kodu Nereden ve Nasıl Alınır?

GeForce Now 15 Şubat-15 Mart tarihleri arasında kapalı beta olarak hizmet verecek. Kapalı betada sorunlar tespit edilip çözüldükten sonra herkesin kullanımına açılacak. 15 Mart’a kadar beklemek istemeyen oyuncular kapalı beta sürecine dahil olarak platformu deneyebilir. Kapalı betaya dahil olabilmek için GeForce Now beta kodu gereklidir. Beta kodu olmayan kişiler şu anda platformu kullanamaz.

GeForce Now beta kodu herkese verilmiyor; sadece bazı oyunculara veriliyor. 15 Mart’a kadar yavaş yavaş birçok oyuncuya beta kodu dağıtılarak platforma dahil olmaları sağlanacak. Beta kodu ön kayıt yapan oyunculara ve bazı profesyonel e-sporculara veriliyor. GeForce beta kodu almak için şu şekilde kayıt yapılır:

  • Öncelikle buraya tıklayarak Game+ sitesine gidin.
  • Sağ üst köşede yer alan “KAYDOL/GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada bulunan “Hızlı Giriş İLE KAYDOL/GİRİŞ YAP” butonuna tıklayın.
  • Açılan pencerede “Üye Değilsen KAYIT OL” ifadesine tıklayın.
  • Kayıt olmak için sizden istenilen bilgileri girip üyelik sözleşmesini kabul edin.

Kaydınız tamamlandıktan sonra beta kodu size iletilecektir. Beta kodu hemen iletilmezse endişelenmeyin, 15 Mart’a kadar sırasıyla kod dağıtımı yapmaktadırlar.

Hakkında sedatdas

Check Also

Geforce Now Oyunları Tüm Liste

GeForce Now oyunları bulut teknolojisi sayesinde yüksek performanslı bir şekilde oynayabilmenizi sağlayan platformdur. GeForce’da yüzlerce …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir