Anasayfa / Genel / Brawl Stars Avengers Mod Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Avengers Mod Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Avengers modu nasıl indirilir pek çok oyuncu merak ediyor. Mobil oyunlar arasında efsaneleşmiş olan Brawl Stars’ın Avengers modu çıkarıldıktan sonra oyuncular bu sorunun cevabını arıyor. Bağımsız yazılımcıların geliştirdiği mod, Avengers karakterleri kaliteli bir şekilde oyuna aktarıldığından çok rağbet görüyor.

Brawl Stars Avengers mod indirmek için apk dosyasına ulaşmanız gerekir. Birçok yerde butarz dosyalar bulunduğundan güncel dosyaya ulaşmak kolay değildir. Bu yazımızda Brawl Stars Avengers mod indirmeniz için dosya bağlantısını paylaşacağız.

Brawl Stars Avengers Mod APK Nasıl İndirilir?

Brawl Stars’da savaşmak renkli karakterlerinden dolayı oldukça eğlenceliyken Avengers karakterleriyle bu eğlence daha da artmıştır. Hayranlık uyandıran Avengers karakterleri dünyayı kurtarmak yerine oyunda sizin adınıza savaşmaktadır. Bu eğlenceye dahil olmak isteyen oyuncular Avengers modunu nasıl indirebileceklerini bilmiyor. 

Brawl Stars Avengers mod indirme işlemi şu şekildedir:

  • Öncelikle buradan Avengers mod apk dosyasının olduğu sayfaya gidin. 
  • Sayfada yer alan “Download” butonuna tıkladığınızda indirme işlemi başlar. İndirmeyi başlatmadan önce en az 144 MB boş depolama alanına sahip olduğunuzdan emin olun. Eğer yeterince depolama alanınız yoksa indirme işlemi tamamlanmayacaktır.
  • İndirme işlemi bittikten sonra dosya konumuna giderek inmiş olan dosyayı açın.
  • Kurulum adımlarını takip ederek modu kurun.

Avengers modunu indirmek bu kadar kolaydır. Kurulumu tamamladıktan sonra oyunu açıp istediğiniz gibi oynayabilirsiniz. Avengers modu orijinal Brawl Stars’dan bağımsız olduğu için Brawl Stars hesabınızda var olan öge, altın, taş gibi eşyalarınızın Avengers moduna geçmesini beklemeyin. Avengers modu sıfırdan geliştireceğiniz bir hesap olarak gelir.

 

Brawl Stars Avengers Modu Nedir?

Birçok kişinin Brawl Stars Avengers mod indirmek istemesinin tek sebebi Avengers karakterlerini çok sevmesi değildir. Avengers moduna aynı zamanda sonsuzluk modu denir. Çünkü bu modda sınırsız altın ve elmas vardır. Sınırsız sayıda altın ve elmasa sahip olmak oyunda sonsuz sayıda eşya ve karakter almanız anlamına gelir.

Ayrıca Avengers modunda yeni atak modifikasyonları bulunmaktadır. Avengers karakterleriyle yeni atakların birleştirilmesi görsel seyri yüksek maçlar ortaya çıkarır.

Hakkında sedatdas

Check Also

LOL Meta 11.4 Meta Şampiyonları 11.4 Tier List Champs

LoL meta 11.4, LoL 11.4 yama notlarının kesin olarak açıklamasıyla birlikte Meta Şampiyonları da belirlendi.LoL 11.4 Meta şampiyonları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir