Anasayfa / Genel / Among Us Mayın Modu Nasıl İndirilir?

Among Us Mayın Modu Nasıl İndirilir?

Among US mayın modunun sızdırıldığı dedikoduları bazı forum sayfalarında yapılırken Among Us severler modu nereden elde edebileceklerini merak ediyor. Among Us mayın modu nasıl indirilir bilmeyenler yanlış dosyalar indirerek kendine veya cihazına zarar verebiliyor.

Among Us mayın modu hakkında yayınlanan eğlenceli videolar oyuncuların iştahını kabartıyor. Herkes bir şekilde bu yeni oyunu elde etmeyi amaçlıyor. Halihazırda eğlenceli olan Among Us’ı daha da eğlenceli bir hale getiren mayın modu nasıl indirilir bu yazımızda anlatacağız.

Among Us Mayın Modu (Land Mind Mode) Nasıl İndirilir?

Among Us mayın modu apk dosyaları, Among Us geliştiricileri tarafından geliştirilmemiştir. Bazı bağımsız oyun geliştiricilerin Among Us’a yeni bir konsept getirme çabaları sonucunda ortaya çıkmıştır. Orijinal bir mod olmadığından farklı gruplar tarafından çıkarılan dosyalar vardır. Bu durumda mayın modunu indirmek isteyenlerin yanlış dosyalar indirmelerine sebep olur.

Land Minde Mode olarak da bilinen Among Us mayın modu adlı güvenilir bir apk dosyası bulunmamaktadır. Böyle bir mod geliştirdiğini söyleyen bazı iyi ve güvenilir bağımsız yazılımcılar olsa da henüz çalışmasını tamamlayıp modu yayınlayan kimse yoktur.

Mayın modu apk dosyası indirmek isteğinizi kullanmak isteyen kişiler mod dosyası adı altında virüslü yazılımlar indirmenizi sağlar. Apk dosyalarında bulunan virüsler, cihazınızda dönüşü olmayan hasarlara sebebiyet verebilir. Arka planda çalışan casus yazılımlar aracılığıyla kişisel bilgilerinizi kopyalayabilirler, hatta sosyal medya hesaplarınızı yönetmeye başlayabilirler. Bu nedenle bu tarz apk dosyalarını indirmemenizi tavsiye ederiz. Orijinal Among Us oyununu uygulama ve oyun mağazalarından istediğiniz zaman indirebilirsiniz. Oyunun orijinal halini oynamak en güvenilir olanıdır. 

Among Us Mayın Modu Nedir?

Among Us mayın modunda sahtekara yeni bir sabotaj özelliği daha eklenmiştir. Sahtekarlar bu modda etrafa mayınlar bırakabiliyor. Mürettebatın hem sahtekardan hem de mayınlardan kaçması gerekiyor. Mayına basan bir mürettebat olduğunda şiddetli bir patlama sonucu ölüyor. Bu durumda sahtekarın daha kolay kazanmasına yol açıyor. Mayınları doğru yerlere yerleştiren sahtekarlar büyük ihtimalle oyunu kazanıyor. Mürettebatları kovalamalarına gerek kalmadan bir çoğu mayınlar aracılığıyla ölüyor.

Hakkında sedatdas

Check Also

Brawl Stars Avengers Mod Nasıl İndirilir?

Brawl Stars Avengers modu nasıl indirilir pek çok oyuncu merak ediyor. Mobil oyunlar arasında efsaneleşmiş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir